Viktorie

Datum ztráty 22.09.2015
Místo ztráty Blovice, Únětice 17
Telefon 724927561
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Viktorie
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Viktorie je 1 rok stará kočka. Na své jméno slyší, ale je plachá a nedůvěřivá k lidem. V době ztráty na sobě neměla žádný obojek. Čip ani tetování nemá. Je kastrovaná. Váží 2-3 kg. Viktorie je na hřbetě a čumáčku černá, zbytek těla má bílý s černými fleky. Ocas má huňatý. Na bříšku znatelná kýla. Může kulhat na pravou zadní packu, podezření na zánět. Je divočejší povahy, ráda loví venku, ale po ochočení je mírná, klidná a mazlivá. Byla zvyklá vracet se domů. Naposledy byla viděna 22. 9. v 5:30 ráno v Úněticích u Blovic. Z ranního lovu se ale už nevrátila. Od té doby o ní nikdo neviděl, neslyšel.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Viktorie

Přihlášení: