Viki (Viktor)

Datum ztráty 01.07.2014
Místo ztráty Bouzov, Bouzov 43
Telefon 604256584
Odměna ANO
Jméno Viki (Viktor)
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Kříženec
Věk 4 měsíce
Barva čokoládově hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Viki je 4 měsíce starý pejsek, kříženec jezevčíka. Je čokoládově hnědý, s bílou náprsenkou a další bílé znaky po tělíčku (konec ocásku, tlapičky). Váží 7 kg. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Na sobě má zelený obojek proti blechám. Ztratil se 1.7. k večeru, ze zahrady u domu. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty trochu zná, chodilo se tam s ním na procházky. Od cizích lidí by se nalákat nechal, ale spíše od žen, z můžu má respekt. Ostatní pejsky provokouje, je ještě štěňátko. Fyzicky je aktivní. Naposledy byl viděn u kiosku u hradu Bouzov.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Viki (Viktor)

Přihlášení: