Vesta (Vesí)

Datum ztráty 06.06.2014
Místo ztráty Cheb, Švédský vrch
Telefon 774237456
Odměna ANO
Jméno Vesta (Vesí)
Pohlaví Samice
Kraj Karlovarský
Okres Cheb
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Vesta (Vesí) je tříletá fenečka , kříženka. Vypadá jako roční štěně ovčáka. Je drobná, váží 20 kg. Je černo-hnědé barvy. Je kastrovaná a čipovaná 203098100320302. Má velké špičaté uši. Ztratila se 6.6. dopoledne ve Švédském vrchu, kde utekla ze psího hotelu. Na krku má červený obojek. Je plachá a bojácná. Na pamlsek by se nechala nalákat. Mohla by se přidat i k ostatním pejskům. Nemá ráda horko, pravděpodobně se bude zdržovat ve stínu v lesích. Je velice pohybově aktivní. Nikdy dříve neutekla, okolí ztráty nezná. Naposledy byla viděna 6.6. odpoledne mezi Švédským vrchem a Podhradem.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vesta (Vesí)

Přihlášení: