Verunka

Datum ztráty 21.06.2015
Místo ztráty Příbram, Ivana Olbrachta 298
Telefon 721227281
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Verunka
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva mourovato-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se kočička Verunka - 21.06.2015 v oblasti Příbram, Ivana Olbrachta 298. Srst mourovato-bílá, věk 3 roky, samice. Na levé přední pacičce má mourovatý flíček trojúhelníkového tvaru. Máme podezření, že ji odvezl soused, ale bohužel nevíme, jakým směrem... Nejspíš Příbram-Praha(dálnice?). Nemá čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě také nemá. Povahově je opatrná, ale hodná. Na jídlo by se možná nalákat nechala. Sní cokoliv. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca do 4 Kg. Chronická útěkářka to není vůbec. Kastrovaná je. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý, jen nyní trochu kašlala. Autem umí jezdit. Je zvyklá jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilá docela je. Telefon 721227281

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Verunka

Přihlášení: