VENDULKA

Datum ztráty 22.06.2015
Místo ztráty Dětkovice, 120
Telefon 773606750
Jméno VENDULKA
Pohlaví Samice
Kraj Olomoucký
Okres Prostějov
Plemeno Jezevčík
Věk 10-11 let
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
OBRANÁŘKA KOMUNIKATIVNÍ,OTEVŘELA SI A ODEŠLA DO VESNICE, NEBO DO POLÍ. DOUFALA JSEM, ŽE SE VRÁTÍ, ODPOLEDNE BYLA BOUŘKA A VELKÝ DÉŠŤ. Povahově je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se nechala nalákat. Sní cokoliv. Váží cca 9 kg. Čip nemá, ani tetování nemá. Žádné obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Kastrovaná není, možná hárala. V pohybu je klidnější. Utekla ze zahrady. Dříve občas utíkala. V okolí místa ztráty to moc nezná. Vody se nebojí, ale plavat sama od sebe by nešla. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sama si i nastoupí. Je zvyklá jak na pobyt venku, tak i doma. Otužilá trochu je. Telefon 773606750 POZOR !!! AKTUÁLNÍ ČERSTVÁ STOPA : Vendulka byla možná viděna včera (26.6.) v obci Hrubčice ...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se VENDULKA

Přihlášení: