Vendula

Datum ztráty 23.03.2015
Místo ztráty Nový Knín, Pod zámkem
Telefon 603918978
Odměna ANO
Jméno Vendula
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Mops
Věk 8 let
Barva Bežová
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Vendulka je 8 let stará fenka, plemeno Mops. Váží cca 11kg. Je béžová s černou maskou. Špatně vidí na pravé oko a má zvětšený podbradek. Má výraznou masku. Ztratila se dne 23.3.15 v obci Nový Knín-Sudovice, ulice Pod zámkem v odpoledních hodinách, pravděpodobně byla ukradena. Nikdy dříve neutekla, moc toho nenaběhá. Okolí ztráty nezná. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek na sobě žádný neměla. Zrovna hárá. Slyší na jméno Vendulka, je přátelská, neublíží a je velmi důvěřivá. Ostatní pejsky snáší dobře. Vodu nevyhledává. V autě je zvyklá jezdit v přepravce. Prosíme o jakékoliv informace, které by mohly pomoci k jejímu nalezení. Moc nám chybí. Předem děkujeme. Tel : TEL: 727 833 611, 603 918 978, 602 350 803

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vendula

Přihlášení: