Vendula

Datum ztráty 21.09.2014
Místo ztráty Králův Dvur, na Lucberku
Telefon 733715555
Odměna ANO
Jméno Vendula
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Hovawart
Věk 6 let
Barva zlata
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Vendulka je 6 let stará fenečka, plemene Hovawart. Je zlaté barvy a má světlou náprsenku. Váží okolo 40 kg. Na hřbetě je odřená. Je nemocná se štítnou žlázou, tím pádem je fyzicky pomalejší. Ztratila se 21.9. v oblasti Králův Dvůr. Je čipovaná 972000000833087. Tetovaná, ani kastrovaná není. Obojek na sobě žádný neměla. Nikdy dříve neutekla, okolí zná. Vendulka je velice hodná a klidná. K cizím lidem je opatrná, ale na pamlsek by se nalákat nechala. Ostatní pejsky snáší dobře. Není vůbec agresivní. Je naučená chodit po chodníku, vyhýbat se silnicím. Umí jezdit autem. Má ráda vodu, je to plavkyně.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vendula

Přihlášení: