Vendoušek

Datum ztráty 23.01.2015
Místo ztráty Praha 4 - Libuš, Švihovská 264/1
Telefon 608258506
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Vendoušek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Typickým znakem Vendouška je hlasité a časté mňoukání. Je mazlivý a má rád lidi. Cizích lidí se vyloženě nebojí a povahově je společenský. Na pamlsek by se asi nechal nalákat. Sní cokoliv. Je zvyklý chodit ven a každý den se vracet domů, ale z pátku 23.1.2015 na sobotu se domů nevrátil. Čip, ani tetování nemá. Nemá na sobě žádný obojek. Váží cca 4,5 Kg. Chronický útěkář to vůbec není, nikdy na takto dlouho se neztratil. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá rád. Je zvyklý na pobyt doma. Otužilý by docela měl být... Telefon 608258506

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vendoušek

Přihlášení: