Vendelín

Datum ztráty 23.11.2016
Místo ztráty Náchod, Tylova 1202
Telefon 603399455
Odměna 500,- Kč
Jméno Vendelín
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Mouratá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prosíme o pomoc, ztratil se nám kocour, už 23.11. z Náchoda - Plhova, doufali jsme, že jen utekl za nějakou kočkou a vrátí se, ale nic. Je mu rok, slyší na jméno Vendelín, váží 5 kg. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Je až nápadně přítulný, okamžitě vyskočí na klín a miluje drbání hlavy, o které si sám říká tím, že do vás hlavou strká. Je také velmi zvědavý, takže máme podezření, že skočil někomu do auta a odjel. Takže může být kdekoli. Už jsme ho několikrát z aut vyhazovali. Kdybyste něco věděli, ozvěte se prosím.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vendelín

Přihlášení: