Vaska

Datum ztráty 04.09.2014
Místo ztráty Trojanovice, Trojanovice 745
Telefon 732600738
Odměna ANO
Jméno Vaska
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Sheltie
Věk 4
Barva Zlatá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
4.9. odpoledne v Trojanovicích na Lomné (pod hotelem Koksař) se nám ztratila fenka šeltie zlaté barvy, s bílou náprsenkou a ponožkami. Je mohutnější stavby, má asi 12 kg. Není čipovaná ani tetovaná, nemá obojek. Slyší na jméno Vaska, ale je velmi bázlivá a k cizím lidem nedůvěřivá. Vyvlekla se nám z obojku u řeky Lomná a běžela směrem na Frenštát podél řeky, je možné, že dále směrem na Rožnov. Je 4 roky stará. Bojí se i ostatních pejsků. Možná bude i agresivní, když se ji bude pokoušet někdo odchytit. Fyzicky je aktivní, vodu ráda nemá. Je zdravá. Okolí vůbez nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vaska

Přihlášení: