Vanilka od Hagarda Orla (VIKI)

Datum ztráty 25.12.2014
Místo ztráty les okolí Kajetínu, Tučapy 98
Telefon 605474899
Odměna 500,- Kč
Jméno Vanilka od Hagarda Orla (VIKI)
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Tábor
Plemeno Jezevčík
Věk 7 let
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Hladkosrstá fena jezevčíka standart černá s pálením se ztratila při naháňce dne 25.12.2014. Má na sobě reflexní obojek-červený, kde je její jméno a tel.číslo (vyšito), jinak bez známky. Fena je chovná, tetovací číslo v uchu je 73485. Fena je velmi krotká, nechá se odchytnout. V případě nalezení odměna!!! Čip nemá. Povahově je hodná, přátelská, společenská. Nikdy se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nalákat určitě nechala. Váží cca 8,5 Kg. Utekla z naháňky. Nikdy se takto neztratila. Nepatrně kulhá na zadní nohy. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty by to znát měla. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zimomřivá. Je zvyklá být převážně venku, ale má vyteplenou boudu... Telefon 605474899

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Vanilka od Hagarda Orla (VIKI)

Přihlášení: