Nevíme

Datum nálezu 07.03.2023
Místo nálezu Mladá Boleslav, Dálnice D10/ 43 km
Telefon 608050918
Jméno Nevíme
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Německý ovčák
Věk Nevíme
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
Tohoto fešáka odchytili policisté z dálničního oddělení Brodce na 43km dálnice ve směru na Prahu. Černý tulák zmateně pobíhal mezi jízdními pruhy a byl značně dezorientovaný. Ale kolegové na něho při dohledu nad provozem naštěstí včas přišli. Policistka mu nasadila košík, který měl upevněný na obojku a pak už si "nastoupil" do policejního vozu. Nyní čeká na dálničním oddělení na výjezd mladoboleslavské Městské policie, která si ho převezme a s veškerou péčí umístí do útulku. Pak už pro něho z bezpečného zázemí budou hledat majitele, kterému se evidentně ztratil. Jsme rádi, že se vše obešlo bez újmy pro obě strany.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: