Valentýna

Datum ztráty 29.05.2015
Místo ztráty Stašov, Stašov
Telefon 778020455
Jméno Valentýna
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Border kolie
Věk 5 let
Barva tricolor
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Valentýna je 5 let stará fenka Border kolie. Slyší na Vali. Je trikolorně zbarvená. Váží cca 15kg. Má na sobě hnědý kožený obojek+kraťoulinké vodítko a je čipovaná (číslo zjišťujeme). Není kastrovaná, ale nehárá. Zdravotně je v pořádku, pouze má otlaky na předních nohách. Ztrarila se 29.5. kolem 19. hodiny, kdy se lekla bouřky a utekla ze zahrady. Fenka u nás byla krátce (cca týden), v okolí to nezná. Od předchozí majitelky utíkala stále, ale vždy se držela v blízkosti lidí. Je přátelská, velmi kontaktní. U předchozí majitelky byla zvyklá na pobyt venku, teď cca týden byla uvnitř. Na auto je zvyklá, cestuje bezproblémů. Je velmi aktivní. Miluje balonky a aportování.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Valentýna

Přihlášení: