Váju

Datum ztráty 01.01.2017
Místo ztráty Teplice, snad lesopark
Telefon 792559742
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Váju
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Teplice
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 7 let
Barva trikolor
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Váju je 7 let stará trikolorní fenka berňáka na vyšších nohách. Na krku kovová známka s neplatným tel. číslem a jménem. Postroj. Nečipovaná. Má úzkou bílou šikmou lysinku a bílou náprsenku. Má břišní kýlu. Je hodná, plachá. Údajně na Silvestra utekla paní, co ji hlídala, byla snad nalezena po srážce s autem, později měla na následky zemřít a být někde zakopána. Ale nemusí to být pravda. Předpokládám, že pokud ano, měla by být v nejbližším okolí někde veterinárně ošetřena. Ráda bych znala skutečnost.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Váju

Přihlášení: