Václav (Venýnek)

Datum ztráty 12.03.2017
Místo ztráty Jevany, Pražská a okolí
Telefon 603962949
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Václav (Venýnek)
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk více než 10 let
Barva mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Venda je starší mourovatý kocourek se zelenýma očima, je hubenější (3-4 kg) a delší, má zlomený špičák. Na své jméno slyší. Nemá čip a není kastrovaný. Rád prozkoumává okolí svého bydliště. Na krku má zelený obojek proti blechám. K cizím lidem moc nechodí. Pokud by byl rentgenován, na pánvi by byly vidět stopy po zahojeném nárazu autem. Zaregistrován je na dolnoměcholupské veterině dr. Naxery. Budeme rádi za jakoukoliv zprávu - pokud o něm něco víte, z dobré vůle jste se ho snažili "zachránit" , potkali jste ho, volejte, prosím, kdykoli!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Václav (Venýnek)

Přihlášení: