Uzlíček

Datum ztráty 13.10.2014
Místo ztráty Cerekvice nad Bystřicí, obec Třebovětice
Telefon 776478122
Odměna ANO
Jméno Uzlíček
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 9 měsíců
Barva Černo (světle) hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se v obci Třebovětice (část města Cerekvice nad Bystřicí). Poznávací znamení je, že má dlouhý ocásek. V oušku má tetování! Číslo tetování: 2097. Druhý tel.: 493 696 188. Čip, nemá. Utekl ze zahrady. Váží cca 1.40 kg. Má jedno sestouplé varle. Povahově je důvěřivý, hodný, přátelský. Žádný obojek na sobě nemá. V minulosti nikdy neutekl. Kastrovaný není. Širší okolí v místě ztráty nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 776478122

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Uzlíček

Přihlášení: