neznámé

Datum nálezu 08.02.2024
Místo nálezu Vysoké Veselí, Veselská Lhota 48
Telefon 774693767
Jméno neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Jičín
Plemeno Aljašský malamut
Věk neznámý
Barva Black tri color
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
Pejsek se od 8.února pohyboval v obci Veselská Lhota. Dnes 11.února byl odchycen a nyní je přechodně v ChS lapinkoir v Městci Králové. Dle fotky se zdálo, že se jedná o plemeno lapinkoira avšak velikostí neodpovídá spíše asi k malamutovi. Pejsek je velmi kontaktní nevykazuje agresivní chování. Naopak vyžaduje kontakt a mazlení. Doufáme že se majitel brzy najde. Pejsek má čip avšak ten není registrovaný. Čip úmyslně neuvádíme aby se pejsek nedostal k někomu jinému než k majiteli.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: