???

Datum nálezu 23.10.2021
Místo nálezu Všehrdy, ?
Telefon 777881245
Jméno ???
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Chomutov
Plemeno Kříženec
Věk ???
Barva Tmavě šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Dobrý den. Našli jsme kocoura 23.10.21. Třeba ho někdo hledá. Případně necháme do dobrých rukou. Našli jsme ho v polích nedaleko Chomutova viz foto. Chudák je hubený, unavený a vyděšený, ale po nějaké době se dá dohromady, je vidět že je to statečný kluk. Po několika dnech se přestal bát a začal dobré jíst, takže situace je na dobré cestě. Byli jsme s ním na veterině, nechali jsme ho naočkovat, odčervit a samozřejmě prevence proti vším. Bohužel nemůžeme si ho nechat, a do útulku ho taky dávat n

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: