?

Datum nálezu 29.05.2016
Místo nálezu Olomouc, Klášterní Hradisko
Telefon 775030405
Jméno ?
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Olomouc
Plemeno Pták
Věk ?
Barva žlutošedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Já sama hledám korelu, která mi nedávno ulétla. Díky Psímu detektivovi mi zavolali lidé, kterým jedna taková korela přistála na balkóně. Přivezli mi jí, ale moje Žofka to bohužel není. Korelka zůstala u mě, protože nálezci ji neměli kam dát a já měla klec prázdnou. Určitě někomu chybí, protože je ochočená, nechá se vzít na ruku i na rameno. Je trošku "pocuchanej", ale jinak v pořádku - už se mi v bytě i proletěl. Pokud myslíte, že jde o Vaši korelu, volejte 775030405.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: