?

Datum nálezu 09.05.2018
Místo nálezu Skorkov Podbrahy, Za Skorkovem
Telefon 721977078
Jméno ?
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mladá Boleslav
Plemeno Kříženec
Věk Cca 5 let
Barva černo hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti nálezu:
Dobrý den, při cestě ze Skorkova ( Podbrahy) jsme si vsimly psa ( velikost střední až větší, možná kříženec bernaka ?) který běhal po silnici.Auta ho pouze objizdela, malém ho srazil kamion.Po cca 20minutach pribrzdovani a pokusu o odvolání a chyceni, se nám pejska povedlo odchytit.Volaly jsme státní, městskou policii, úřadům a starostům celého okolí a po několika desítkách hovoru ( kdy každý komu jsme volaly absolutně odmítal jakoukoliv povinnost, a snažil se ji hodit na jiné) pro pejska přijela odchytova služba.Pan jede zkusit projet okolní vesnice, jestli někomu nepatří.Pokud nebude nikomu patřit tak pes pojede do útulku v Lysé nad Labem.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: