?

Datum nálezu 07.11.2021
Místo nálezu Lažánky, Lažáky 108
Telefon 608813920
Jméno ?
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Kříženec
Věk cca 6 měsíců
Barva bílo-mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
V neděli odpoledne se nám na dvoře ubytovala tato mladinká slečna - vypadá jako trochu starší kotě. Jelikož celou noc na pondělí hlasitě mňoukala a odmítala odejít, zželelo se nám jí a dali jsme jí granule...doteď neodešla. V pondělí jsem volala na obecní úřad, jestli kočičku někdo nepostrádá a aby ji vyhlásili místním rozhlasem. Vylepila jsem i plakáty, ale zatím se majitel nepřihlásil. Jelikož si další kočičku nemůžeme finančně dovolit a náš kocour se jí navíc bojí. Je velice přítulná.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: