Tywin (Tajvin)

Datum ztráty 09.06.2014
Místo ztráty Bělotín, Bělotín 181
Telefon 739499307
Odměna ANO
Jméno Tywin (Tajvin)
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 1 rok
Barva Béžový, hnědé fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tywin (Tajvin) je asi roční bengálský kocourek (béžový - hnědé fleky). Váží kolem 3 kg, neměl na sobě žádný obojek. Není kastrovaný, zrovna mrouskal. Pouštěli jsme ho ven, přes den se zdržoval kolem domu, vždy k večeru se vrátil a noc strávil doma. V pondělí (9.6.2014) se už domů ale nevrátil. Není čipovaný, ani tetovaný. Není to mazlivý kocourek, nemá rád doteky. Nenechal by se nalákat ani na jídlo. K ostatním kočičkám je velice kamarádský. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tywin (Tajvin)

Přihlášení: