Koný

Datum ztráty 05.07.2014
Místo ztráty Vratkov u Rušínova, (pošta Chotěboř)
Telefon 733576324
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Koný
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Sibiřský husky
Věk 13 let
Barva Bílo - Šedo - Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
5.7.2014 ve 14.hod. v oblasti Vratkov u Rušínova se nám ztratila v okolí Chotěboře fenka Koný. 13 let stará, plemeno Sibiřský husky, barva Bílo - Šedo - Černá. Je přátelská, hodná a není agresivní. Může být na cestě do Poděbrad. Finanční odměna nálezci jistá. Vyběhla z pozemku. Povahově společenská, na pamlsek půjde. Obojek nemá. Čipovaná není, tetovaná také není. Nikdy neutekla. Kastrovaná je. Okolí z místa ztráty relativně zná. Má ráda pohyb, je aktivní. Je tedy podezření, že je již hodně daleko! Vodu miluje. Zdravotní stav dobrý, až na horší sluch. Je opravdu malá, vypadá jako štěně! Tel.: 733576324. Děkuji za vaši pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Koný

Přihlášení: