Tygřík

Datum ztráty 05.07.2019
Místo ztráty Nečtiny - Čestětín 17, .
Telefon 605275696
Odměna ANO
Jméno Tygřík
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-sever
Plemeno Kříženec
Věk cca 2 roky
Barva stříbrný mourek
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tygřík je asi 2 roky starý mourek. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Má výraznější zbarvení stříbrno-černého odstínu. Na své jméno příliš neslyší a k lidem není moc důvěřivý, přesto se jedná o mazlivého, klidného a hravého kocourka. Dne 5.7.2019 vyskočil z okna domu. Zmizel v tújích a od té doby jsme ho i přes intenzivní hledání neviděli, neslyšeli. Může být zmatený, své nové okolí příliš nezná, je zachráněn z ulice v obci Holýšov. Věříme, že se toulá někde po okolních obcích - Chudeč, Březín, Nečtiny, Manětín... Děkujeme za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tygřík

Přihlášení: