Tygříček (samice)

Datum ztráty 30.06.2014
Místo ztráty Radotín, Kolová 29
Telefon 608769245
Odměna ANO
Jméno Tygříček (samice)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 let
Barva Hnědá mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, ztratila se nám v Radotíně mourovatá kočička. Má veliké oči, velice hlasitě mňouká, někdy až moc :-) Lidi má moc ráda, je kastrovaná, má trochu povolenou kůži na břiše po koťatech. Má velmi hebkou srst. Kdybyste ji zahlédli, prosím, vraťte ji :-) Není čipovaná, ani tetovaná. Nemá na sobě žádný obojek. Byla zvyklá chodit ven, nejbližší okolí z místa ztráty by měla znát. Nebojí se cizích lidí, je hodná, přátelská. Ztratila se prvně. Je spíše línější. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý, občas kašle. Telefon 608769245

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tygříček (samice)

Přihlášení: