Ťulik

Datum ztráty 10.03.2024
Místo ztráty Veselíčko u Lipníka nad Bečvou, Lazníky 116
Telefon 732376404
Odměna 4.000,- Kč
Jméno Ťulik
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva Tmavě rezavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ťulík je 1,5 roku starý kocourek. Obojek ani čip nemá, kastrovaný ještě není a váží cca 3 kg. Je to nalezené kotě v zemědělském družstvu a nebyl na tom zdravotně nejlépe. Zůstal u nás a postupně jak to zdravotní stav dovolil se dával dohromady. Po starším zranění si na levém koleni vykousal chlupy a je tam jen holá kůže. Jeho chůze je chvílemi velmi specifická, díky tomuto poranění, a to, že občas po rovné chůzi se zatočí kolečka a pak zase pokračuje rovně. Je zvyklý být doma s ostatními kočkami s celodenním přístupem ven, ale nikde se netoulal a držel se v okolí domu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ťulik

Přihlášení: