Tula

Datum ztráty 03.06.2016
Místo ztráty Jindřiš, 48
Telefon 724593889
Odměna ANO
Jméno Tula
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Bengálská kočka 
Věk 3 roky
Barva Bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tula je Bengálská sněžná kočička, jsou jí 3 roky. Na své jméno slyší ale je plachá a k cizím lidem spíše nedůvěřivá. Nemá obojek, čip ani tetování. Je bílá s hnědými flíčky, ocásek má bílo-černý proužkatý, oči modré, velké uši, je kastrovaná. Pokud jste někde viděli v okolí (vesnice Jindřiš - 3 km od Jindřichova Hradce) takto bílou kočku s flíčky, ozvěte se nám prosím. Děkuji za každou informaci - odměna jistá. Kontaktovat nás můžete přes email adinas@atlas.cz, nebo na tel. 724 593 899

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tula

Přihlášení: