Triky

Datum ztráty 19.01.2015
Místo ztráty Trhove Sviny, hrbitov Trhove Sviny
Telefon 728166265
Odměna ANO
Jméno Triky
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Španělský galgo
Věk 2 roky
Barva Tygrovaná žíhaná
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Chrtka je plachá, bojácná, bojí se lidí, má ráda psi. Je ale hodná a nikdo se jí nemusí vůbec bát. Na pamlsek by se možná nalákat nechala. V době útěku měla na sobě tygrovaný oblek (klasický psí obleček) s mašlí (mašle na zadečku) a široký černo oranžový, textilní obojek, bez známky. Naposledy spatřena v okolí hřbitova v Trhových Svinech a Dvorce u Borovan a u Otěvěka 19.01.2015. Tetování nemá, ale má čip. Číslo čipu: 941000015707295. Váží cca 15 Kg. Má velkou jizvu na krku po levé straně. Není chronická útěkářka! Utekla z auta. Je vykastrovaná. Okolí v místě ztráty bohužel nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Vodu nemá ráda. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Zimu nemá vůbec ráda. Je zvyklá pouze na pobyt doma... Telefon 728166265, druhý tel. k dispozici: 777715882

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Triky

Přihlášení: