Trdlo

Datum ztráty 04.07.2014
Místo ztráty Bošovice, Bošovice
Telefon 732432840
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Trdlo
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva "mourek"
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Trdlo váží cca 4 Kg. Na zadní, levé nožce má po úrazu jeden drápek vystrčený - na pohmat je pro něj viditelně bolestivý. Čip nemá, ani tetování nemá. Obojek taky žádný na sobě nemá. Povahově je velice mazlivý a společenský. Na jídlo by se určitě nechal nalákat. Je zvyklý převážně na pobyt doma - gaučák. Na své jméno slyší a reaguje - na "Trdlo / Děcka / Ív / Mazlík " Utekl z domu. Nikdy se takto neztratil. Je kastrovaný. Ve svém okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyznal. Je aktivní, má rád pohyb. Nemá rád vodu. Sní cokoliv. Zdravotní stav byl dobrý, jen občas v létě trpěl "astmatem". Nerad jezdí v autě! Otužilý docela je... Telefon 732432840

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Trdlo

Přihlášení: