Trak

Datum ztráty 15.10.2017
Místo ztráty Radomyšl, Na Závisti
Telefon 777890496
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Trak
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Kříženec
Věk 5 měsíců
Barva Vícebarevný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Trak je 5 měsíců starý kocour. Nemá obojek ani čip, není kastrovaný a váží asi 2-2,5 kg. Nemám aktuální foto, ale je to ten zadní (tmavší) na fotce. Jeho bráškovi, tátovi a mamince se po něm moc stýská. Má na pravé pacce a nad ní 3 flíčky. Je velmi vázaný na svého brášku a stále na svoji kočku. S bráškou běhali jen poblíž baráku, takže možná místo ztratil, tak spíše, že se někomu líbil :-( Pokud ho máte doma, pusťte ho prosím, kde jste ho chytili, on už se vrátí, je tam zvyklý. Pokud opravdu chcete kotě, spoustu jiných domov potřebuje. Prosím moc o každou informaci. Děkuji

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Trak

Přihlášení: