Igor Hnízdo

Datum ztráty 09.11.2017
Místo ztráty Praha 10, Kubatova 1/32
Telefon 728330914
Jméno Igor Hnízdo
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 4 měsíce
Barva černý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Igor je 4 měsíce starý černý kocourek. Nemá obojek ani čip, váží asi 1,5 kg. Ztratil se ještě s další kočkou, která se ale už našla. Naposledy jsme ho viděli 8.11. večer, od té doby se tu neukázal :( Žili ve stáji, mohli ven, byli kontaktní a to se jim asi stalo osudným,... Pokud o nich někdo něco víte, dejte nám vědět - buď sem na FB nebo na tel: 728 330 914. I sdílení příspěvku je při našem pátrání velkou pomocí. Je tu bez nich moc smutno!!! Děkujeme za pomoc při pátrání a doufejme, že se nám brzy vrátí...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Igor Hnízdo

Přihlášení: