Torik

Datum ztráty 06.10.2015
Místo ztráty Milčice, Milčice 111
Telefon 603440814
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Torik
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 2 roky
Barva světle hnědá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Torik je 2 roky starý pes plemene americký stafordšírský teriér. Na své jméno slyší. Je světle hnědé barvy. Váží 30 kg a v kohoutku měří 58 až 60 cm. V době ztráty na sobě měl zelený látkový obojek. Čip ani tetování nemá, kastrovaný není. Utekl za zajícem v obci Milčice, je patrně vystrašený. Jinak lidem neubližuje. Za normálních okolností je hravý a pozorný. Může být s dětmi se kterými se snáší bez problémů. Za zvláštní znamení může být považována bílá čárka na hlavě přecházející mezi ušima až na čumák.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Torik

Přihlášení: