Topík

Datum ztráty 11.08.2014
Místo ztráty Praha 5, Jinonice
Telefon 733551408
Odměna 10.000,- Kč
Jméno Topík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Čivava
Věk 1,5 roku
Barva Krémová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
11.8. Kolem 17:09 v Praze v Jinonicích se mi ztratil pes plemene čivava, jmenuje se Top. Samec, barva krémová, starý rok a půl. Utekl z bytu. Byl ostříhaný v době ztráty. Povahově je přátelský, hodný, důvěřivý. Měl na sobě textilní, lesklý, černý obojek se srdíčkem s kamínkama, bez známky. Čip, ani tetování nemá. Občas utíkal. Kastrovaný není. Okolí zná. Je hodně aktivní, rád běhá. Vody se nebojí. Odměna za nalezení 10 tisíc ! Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Byl ostříhaný, ale dnes už bude dorostlý a tmavší. prosim kdyby jste ho kdekoliv viděli zavolejte 733551408, nebo: 603261284. Email: renataloudova@seznam.cz, nebo: patricie1997@seznam.cz

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Topík

Přihlášení: