Tony, Tonynka

Datum ztráty 20.11.2015
Místo ztráty Sušice, Křičkova 1229
Telefon 722926198
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Tony, Tonynka
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Knírač malý
Věk 14,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tony je 14,5 roku starý malý knírač. Je celý černý, na bradě začíná malinko šedivět. Má kupírovaný ocas i uši. Váží 8 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není ani kastrovaný. Fyzicky na svůj věk nevypadá, hůře vidí a velmi špatně slyší, díky tomu se špatně orientuje. Chybí mu přední zuby. Má slabší srdíčko, proto kašle. Ztratil se v noci z pátku 20.11. na sobotu okolo 1.00 hod., byl puštěný na zahrádku vyčůrat, ale nedopatřením byla otevřená vrátka... V 6-ti lidech jsme ho do čtyř hodin hledali. Druhý den jsme pokračovali s rozedněním. Vylepili jsme 120 letáčku po Sušici, info na policii, šíření na FB, odezva vůbec žádná, že by byl viděn.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tony, Tonynka

Přihlášení: