TONY

Datum ztráty 26.01.2017
Místo ztráty Úvaly, Foersterova 1342
Telefon 728275800
Odměna 2.000,- Kč
Jméno TONY
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 7 měsíců
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tony je 7 měsíců starý kocourek, trochu křížený s mainskou mývalí kočkou. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný a váží cca 3 kg. Má neobvykle jemnou srst a huňatý ocásek. Viz. foto. Ztratil se 26.1.2017 kolem 16 hod. Hrál si na zahradě s naším psem a pak najednou nebyl k nalezení. Byl zvyklý chodit domů tak po 1 max. 2 hodinovém pobytu venku. Hlavně v noci byl vždy doma. Tento den však nepřišel a ani přes veškeré hledání, není k nalezení. Vyvěsili jsme letáčky, dali jsme na vývěsky ve městě dokonce i na web města, ale bohužel nic.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se TONY

Přihlášení: