Tono

Datum ztráty 01.08.2010
Místo ztráty němčičky, hlavní 206
Telefon 775197443
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Tono
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Břeclav
Plemeno Kříženec
Věk aktálně 9 Let
Barva černohnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Zmizel v noci ze zavřeného, ale nezamčeného domu. Občas se rád toulal. Rád často zaběhl do sousedních Bořetic, kde zrovna probíhaly místní krojované hody, kam přijíždí i mnoho přespolních. Výpravčí na nádraží trvdila, že viděla den po hodech odjíždět vlakem nějaké tuláky, kteří tam byli na víkend. A že odjížděli se psem, ale s ním nepřijeli. Nemá čip, ani tetování. Měl velkou jizvu na zádech... Měl na sobě obojek, bez známky. Váží cca 25-30 Kg. Povahově je přátelský, milý a hodný! Hlídá si ale misku. Nikdo se ho nemusí bát. Na jídlo by odchytit nechal. Kastrovaný nebyl. V okolí v místě ztráty by se vyznal, ale jen úzce. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, vodu miluje. Sní cokoliv. Zdravotní stav byl dobrý. Autem umí jezdit. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt převážně venku... Telefon 775197443

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tono

Přihlášení: