Toník

Datum ztráty 01.06.2022
Místo ztráty Světlá nad Sázavou, Závidkovice
Telefon 775411988
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Toník
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Havlíčkův Brod
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Zrzavo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Toník je 2 roky starý kocour. Má tmavě šedý až černý antiparazitní obojek, čipovaný není. Není kastrovaný a váží asi 3-3,5 kg. Když mu bylo 6 měsíců, měl úraz pravé zadní tlapičky. U drápků ji má lehce seříznutou. Chodil běžně i s ostatními kočičkami ven na zahradu se proběhnout, byl na to odmalička zvyklý. Vždy se vrátil a povaloval se doma a nebo si chodil rád lehnout na půdu, kde měl klid. Jako každé ráno po jídle jsem je pustila ven vykonat potřebu, i přesto, že maji doma záchod. Večer už domů nepřišel, ani další dny. Bojí se cizích lidí. Kdokoliv k nám přišel, tak se schovával.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Toník

Přihlášení: