Tonda

Datum ztráty 15.10.2018
Místo ztráty Moravská Třebová, Vodní 23
Telefon 733163843
Odměna ANO
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Svitavy
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Bílozrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tonda je 2 roky starý rezavobílý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Tonda je mazlík, a tak je možné, že ho někdo v dobré víře vzal. Ztratil se 15.10. v Moravské Třebové. Majitelé ho stále hledají po okolí a nikde ho zatím nenašli. Doma na něj čeká kočičí ségra a milující majitelé, kteří jsou ze ztráty velice smutní a doufají, že se jim Tonda vrátí domů. Pokud ho máte někdo doma nebo jste ho někde zahlédli, prosím kontaktujte mě na čísle 733163843. Odměna jistá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: