Tonda

Datum ztráty 15.07.2018
Místo ztráty Praha 3, Kouřimská 22
Telefon 605008109
Odměna ANO
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 6 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tonda je černý šestiletý,kastrovaný kocour. Nemá čip. Má výrazně povislé bříško, které mu při běhu plandá, velmi hlasitě mňouká. Je noční tulák, z neděle na pondělí 15./16. 7. se nevrátil domů. Pohybuje se v okolí parku Jiřího z Lobkovic, ulic Kouřimská, V Horní Stromce, Šrobárova, Soběslavská, Vinohradská a přilehlých zahradách a vnitroblocích, ale mohl se zatoulat i dál. Budu vděčný za každou informaci o jeho pohybu. Nálezci odměna!!! Děkuji Jiří Hrubý, panje@seznam.cz, 605008109.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: