Tonda

Datum ztráty 11.10.2014
Místo ztráty Cetoraz, chatařská oblast Cetoraz
Telefon 776768876
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 4
Barva bilá se zrzavými fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tonda je 4 roky starý kocourek, bílá chundelatá srst a má rezavé fleky. Je kastrovaný !! Váží 5-6 kg. Dne 11.10.2014 se nám nevrátil z procházky v chatařské oblasti Cetoraz ( u Pacova). Kocourek byl zvyklý chodit ven. Prosíme o jakékoli informace. Moc nám chybí. Neměl na sobě žádný obojek, není tetovaný ani čipovaný. Zná pouze blízké okolí. Je plachý a bojí se psů. Fyzicky je aktivní, umí jezdit autem v přepravce. Nikdy dříve neutekl, ani se neztratil. Při lehkém pohlazení se dá cítit zlomená špička ocásku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: