Tonda

Datum ztráty 03.07.2020
Místo ztráty Evaň,
Telefon 735863906
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Ústecký
Okres Litoměřice
Plemeno Kříženec
Věk 6 let
Barva Černý
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Tonda je 6 let starý pes. Na jméno slyší. Má světlý obojek a antiparazitní obojek. Je čipovaný. Není kastrovaný. Černý kříženec šarpeje, má po něm zmuchlanouhlavu a tělo a zbarvení jako dobrman, ale menší. Ztratil se ze zahrady u chatky, na návštěvě. Tonda je zvyklý na byt a na svoje pohodlné místečko , ale to má i na sedačce. Není to žádný běžec a házet mu něco je zbytečné, není ani hravý. Má zvláštní povahu nenechá na sebe sáhnout a klidně zavrčí a vyjede a kousne když se bojí o sebe. Jinak je to miláček, chce se s každým kamarádit a každého vítá. Má vrozenou vadu a díky ní se mu špatně dýchá.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: