Tonda

Datum ztráty 14.11.2019
Místo ztráty Světlá pod Ještědem, Dolení Paseky 12
Telefon 724870618
Odměna ANO
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Pták
Věk 13 let
Barva zelená, růžová, žlutá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Agapornis růžohrdlý, u něhož nebylo určeno pohlaví. Velikost cca 18 cm. Je 13 let starý. Jeho specifikum jsou výrazné žluté skvrny po celém těle. Vyznačuje se vysokým pištivým hlasem. Je výborný letec. Většinou slyší na jméno Tonda. Je zvyklý na lidskou ruku, ale reaguje ostražitě na neznámého člověka. Nemá kroužek. 14.11. 2019 mezi pátou a šestou hodinou večerní uletěl z domu. Letěl za člověkem, ale ztratil ve tmě orientaci a odletěl směrem Osečná, nebo Janův Důl.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: