Tonda

Datum ztráty 08.03.2015
Místo ztráty Hamr na Jezeře, Břevniště 34
Telefon +420774500738
Jméno Tonda
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Černá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Prosím všechny o pomoc při hledání Toníka. Zaběhl se na louce v Břevništi u statku. Utekl z procházky. Běžel směr Hamr na Jezeře. Je to miloučkej pejsek, ke každému se hned běží se pomazlit. Povahově je vyloženě společenský, hravý. Nikdo se ho vůbec nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Sní cokoliv. Celou noc jsem hledala a nenašla jsem ani stopu. Vážně Vás moc prosím o pomoc !!!!!!!!!!!!! Jako maličkej nám málem umřel a teď má brát léky Emotikona frown. Jakékoliv informace pomohou. Nemá ani čip, ani tetování. Má na sobě modro černé kšíry, bez známky. Na své jméno slyší a reaguje. Chronický útěkář není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by to znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Zdravotní stav jinak dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý alespoň trochu je a aktuální noci určitě přežije. Je černy s bílými chloupky na pusince, středně velký a štíhlejší postavy. Váží cca 30 Kg. MOC VÁS PROSÍM O JAKEKOLIV INFORMACE. KONTAKTUJTE MĚ NA 774500738

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonda

Přihlášení: