Tonča

Datum ztráty 27.02.2015
Místo ztráty Jablonec nad Nisou, F.L.Čelakovského 1
Telefon 606630150
Odměna ANO
Jméno Tonča
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Jablonec nad Nisou
Plemeno Pták
Věk 3/4 roku
Barva žluto-zeleno-oranžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ochočená, mazlivá aratinga sluneční, ještě mládě, uletěla v pátek 27.2.2015 cca ve 14 hod na sídlišti Mšeno v Jablonci nad Nisou. Do večerních hodin se zdržovala v okolí bydliště, od té doby jsme ji neslyšeli. Má ráda lidi, nechá se hladit, chytit do ruky. Moc se o ni bojíme. Na jméno moc neslyší. Spíše by se nechala nalákat na pamlsek (miluje slunečnice, nebo ovoce - jablko nebo banán). V zimě moc létat nebude, spíše se možná bude zdržovat na parapetech a oknech. Dá se odhadnou, že ještě bude v Jablonci. Váží cca 15-20 dekagramů. Tonča má na nožičce kroužek s číslem mimo jiné 2014. Nikdy se takto neztratila. Doma létá ráda. Miluje když si může zalézt do oblečení. Zdravotní stav dobrý. Je zvyklá pouze na pobyt v bytě. Otužilá nebude. Telefon 606630150

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tonča

Přihlášení: