Tomy

Datum ztráty 17.02.2015
Místo ztráty Moravské Lieskové, č.16
Telefon +421940311493
Jméno Tomy
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kočka domácí 
Věk 10 mesiacov
Barva čierno- biela
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tominko je prítulný maznavý kocurik ale cudzích ludí sa boji... Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Býval vo vnútri v dome ale chodil aj von, vždy ked sa výpýtal von zachvílku prišiel naspäť ale tentokrát sa vypýtal von a domov sa už nevrátil. Otužilý docela bude. Na jméno reaguje a slyší. Váží cca 5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Není čipovaný, ani není tetovaný. Chronický útěkář to není! Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem není zvyklý jezdit. Ztratil se 17.02.2015 v Moravské Lieskové, kraj Trenčiansky, okres Nové město nad Váhom. Telefon +421940311493

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tomy

Přihlášení: