Tomík

Datum ztráty 28.12.2018
Místo ztráty Karlovy Vary-Stará Role, Svobodova 16
Telefon 725668129
Odměna ANO
Jméno Tomík
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Kříženec
Věk 1,5 roku
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kocourek se ztratil přes noc, často se v noci toulá ale ráno se vždy vrací a celý den pak proválí na gauči. Hledali jsme u silnice jestli ho nesrazilo auto, ale v okolí cca 1-2 km od domu není. Může být v okolí Stará Role u vysílačky, Zlatý kopeček, Počerny, jízdárna, sídliště, u Penny....kdo ví. Možná se u někoho uvelebil v zahradě-garáži-doma. Je černý, má dlouhé nohy a velké špičáky, často mu čouhají z tlamy. Nemá žádný obojek-nesnese ho a není kastrovaný. Na hřbetě má semtam bílý chloupek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tomík

Přihlášení: