Tomík

Datum ztráty 12.01.2015
Místo ztráty Rudolfov, Olšová 12
Telefon 731312286
Odměna ANO
Jméno Tomík
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Labradorský retriever
Věk 6 let
Barva černý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Tomík je 6 let starý pes, plemeno Labradorský retriever. Je celý černý, na prsou má šedivý flíček. Váží cca 30-35 kg. Utekl v Rudolfově dne 12.1. okolo 14. h. za zřejmě se hárající neznámou labradorkou, trochu při těle,. rezavé barvy, dosud se nenašel,hledali jsme i v okolních vesnicích - Dubičné, Dobrá Voda, Vráto,na Kodetce. Má kovový obojek s dózičkou s adresou a mobilem. Čipovaný, ani tetovaný není. Kastrovaný také není. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty zná. Zoufale prosím o pomoc, je hodný, ale divoký, hravý, zvyklý na lidi a dobré zacházení. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal. Fenky snáší dobře, na některé psy je agresivnější, ale není to časté. Má záchvaty epilepsie. Je to plavec, má rád vodu. V autě je zvyklý jezdit, ale vyvádí v něm. Fyzicky je aktivní. 731312286, 602448941, 724789756. Kdykoliv si dojedu autem s odměnou.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tomík

Přihlášení: