Tomík

Datum ztráty 27.10.2014
Místo ztráty Mimoň, Ralská 307
Telefon 606588826
Jméno Tomík
Pohlaví Samec
Kraj Liberecký
Okres Česká Lípa
Plemeno Mops
Věk 6
Barva Béžová
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tomík je 6 let starý Mops béžové barvy. Je pohublejší , cca 10-12 kg. Tomík nám podběhl v Mimoni (Ralská 307) pod brankou u domu dne 27.10. okolo 9 hodiny ráno a zmizel. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Je přátelský, ostatní pejsky snáší dobře, není agresivní. Fyzicky je aktivní, vodu nevyhledává, autem je zvyklý jezdit. Nikdy dříve neutekl, okolí ztráty vůbec nezná, protože tam bydlí krátce. Ještě 27.10. okolo 10:30 se ho pokoušeli lidé odchytit a nalákat na pamlsek, ale nenechal se a utekl pryč. Bylo to poblíž jatek.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tomík

Přihlášení: