TOM

Datum ztráty 04.06.2016
Místo ztráty Pětihosty, Pětihosty 112
Telefon +420604247383
Odměna 500,- Kč
Jméno TOM
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 měsíců
Barva mour s bilými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tom je 8 měsíců starý kocourek. Na své jméno slyší. Nemá obojek ani čip, váží skoro 4 kg. Tom byl nedávno kastrovaný a na bříšku (ještě vyholeném) má jizvu po operaci kýly. Je mazlivý a dost důvěřivý. Tom má svůj rajón cca 6 okolních zahrad plus statek. Přes den jej viděli na statku, večer ještě soused u sebe na zahradě, pak ho poslal domů. Já jsem byla s dětmi mimo, ale manžel kočky domů nezavolal a nechal je venku. Ráno jsme už Toma neviděli. Ten den až do noci bylo ve vsi poměrně rušno i více lidí - byl tu dětský den.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se TOM

Přihlášení: