Tom

Datum ztráty 17.02.2015
Místo ztráty Písek, oblast "Na Americe"
Telefon 608636414
Odměna ANO
Jméno Tom
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Písek
Plemeno Kočka domácí 
Věk 7 let
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tomík je 7 let starý kocourek. Váží cca 7 kg, je větší. Tomík je převážně domácí mazel. Pouštíme ho na zahradu, ale každý den se na noc vrací domů. Nikdy se takto na dlouho neztratil. Ztratil se 17.2. v Písku - oblast Na Americe. Je zrzavý, má bílé tlapky a natrhlé jedno ouško - památka na nějakou bitvu. Také má po bitvách pár lysinek na hlavě. K cizím lidem asi nepůjde, je opatrný. Je to člen rodiny, moc nám chybí. Není čipovaný, tetovaný, ani kastrovaný. Obojek na sobě žádný neměl. Občas zmizel třeba na dva dny, ale nikdy ne na takto dlouho jako nyní. Okolí ztráty zná. Vodu rád nemá, autem není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Děkujeme za pomoc. Telefon 608636414

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Tom

Přihlášení: